EnglishDeutschPolski
Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

KIEDY COŚ RODZI SIĘ Z PASJI TOCZY SIĘ JAK LAWINA I NIE JESTEŚ W STANIE TEGO ZATRZYMAĆ ! 

 

Nie liczysz godzin spędzonych w warsztacie. Tym co robisz bawisz się dając szczęście sobie i radość innym. Wytwarzasz produkt w który wkładasz całe serce. Pomimo tego że pracujesz dla potencjalnego klienta, robisz to z taką starannością jakbyś robił dla siebie, przywiązując wagę do każdego detalu. Nasza firma powstała na bazie paroletniego doświadczenia. Dostępne na rynku skrzynie transportowe po ciężkim sezonie eventowym musiały przechodzić gruntowny remont albo trafiały na śmietnik. Mieliśmy skrzynie z zachodu i wschodu. W końcu postanowiliśmy zrobić je sami. Tak pojawiliśmy się na rynku zdobywając zaufanie naszych przyjaciół z branży.

Każdy z nich wśród swojego sprzętu miał jakieś cacko. Coś, co chciał ochronić, a my staliśmy się tego gwarancją!

  Jesteśmy otwarci i pełni pomysłów, bo skrzynie wytwarzane w systemie,,PROFESSIONAL FLIGHT CASE,, to historia która nigdy się nie kończy. Praktycznie nie ma dziedziny życia w której nie były by one przydatne. Od estrady przez medycynę, lotnictwo a na F1 kończąc.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !   

CO ODRÓŻNIA NAS OD INNYCH

4_type_5_foto_web

ŚWIEŻOŚĆ 

To nic innego jak świeży powiew na rynku  produkcji skrzyń transportowych w systemie  Professional Flight  Cases. Nasza firma jest jak rekin.Nigdy nie zasypia i nie spoczywa na laurach odcinając kupony.

5_type_6_foto_web

INNOWACYJNOŚĆ

W tym słowie zawarte jest   wiele treści . Chęć zmian, ulepszania. Ciągłego poprawiania nawet tych rzeczy,  które wydają się idealne . Nam jednak przyświeca myśl,  że nic w życiu nie jest idealne i to ładuje nasze baterie!

 

2_type_4_foto_web

OTWARTOŚĆ 

Nie zamykamy się na żadne sugestie. Dla naszej firmy Twoja  uwaga jest jak błysk w oku. Umiejętność słuchania i brak bufonerii z naszej strony otwiera nowe możliwości !  W myśl zasady :  Dialog buduje!

 

4_type_3_foto_web

DETERMINACJA 

B€RTICASE to istne szaleństwo .  W  dobie internetu wszystko powstawało  na kartce papieru. Dzięki wsparciu kilku zaprzyjażnionych osób możemy zaistnieć. To jak potoczy się nasz historia zależy od Was.

 

 

ZAUFALI  NAM

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.