EnglishDeutschPolski

Rozdzielnia prądu ARB 63A+ /Pro Series/ 10 U

6 września 2017
Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Rozdzielnia zbudowana na bazie solidnego racka 10U z serii PRO Sklejka 9mm i wszystko co związane  i kojarzone jest z naszym żółtym znaczkiem .

ARB 63 A + to długo wyczekiwany produkt o , który dopominali się nasi przyjaciele z branży.  

Rozdzielnia ARB 63A + daje możliwość pełnej kontroli żródła zasilania po przez układ mikroprocesorowy załączajacy odbiory tylko w przypadku prawidłowych parametrów wejściowych ,sygnalizacja pogorszenia warunków zasilania w przypadkach krytycznych powoduje natychmiastowe odłączenie systemu (np. upalenie zera w złączu kablowym)Możliwość ustawienia /okna napięciowego / przez użytkownika oraz czasu reakcji na spadek  lub  wzrost napięcia ponad ustalony.  

Pełny nadzór nad nad parametrami sieci po przez zastosowanie cyfrowych mierników napięcia,natężenia oraz aktualnego poboru mocy dla każdej fazy zasilania rozdzielnicy.Układ pomiaru natężenia zrealizowany w oparciu o pomiar pośredni czyli zastosowanie przekładników pomiarowych.

Układ kontroli rezystancji uziemienia-moniturujący prawidłowość podłączenia w sieci TN-C, TN-S,TT oraz wizualne wskazanie jej obecności.

Urządzenie posiada wyłącznik awaryjny zrealizowany w oparciu o wysokiej klasy stycznik.Użycie przycisku bezpieczeństwa wyłącza główne zasilanie rozdzielnicy tworząc przerwę w obwodzie.

Kolejnym rozwiązanie to: nadprądowe/zwarciowe zabezpieczenie gniazd zasilających (każdego z osobna).Zabezpieczenia różnicowoprądowe dla każdego z gniazd zasilania sceny. 

Wtyk zasilający 63A 5p  Turbo Twist

Gniazda odbiorcze 3 x 32A 5p

6 X 16A 3p (dedykowane do mobilnych stage-boxsów)

6 x 16 (Shucko)

1 x 16A 5p

Klasa izolacji IP64

Certyfikat zgodności z normami

Protokół pomiarowy

 

Urządzenie oparte na podzespołach sprawdzonych i renomowanych producentów z branży elektronicznej!

Cena  5200 PLN

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.