EnglishDeutschPolski

Rozdzielnia końcowa CRB-32A

28 lipca 2017
Want create site? With Free visual composer you can do it easy.
roz1

Rozdzielnice przenośna to produkty przeznaczone do zasilania imprez plenerowych .Bardzo praktyczne na końcowym odcinku poboru energii elektrycznej.Są bardzo pomocne podczas konieczności rozdzielania pojedynczych pionów zasilających na kilka końcowych gniazd zasilających. 

Ten model obsługiwany jest przenośnie i już zbiera pozytywne opinie wśród naszych zaprzyjażnionych firm eventowych.Solidny i estetyczny case z serii Pro.Posiada jedno wejście siłowe PCU 32A, oraz jedno wyjście dedykowane dla kolejnej rozdzielnicy.Seryjnie montowane jest 9 indywidualnie zabezpieczonych gniazd 230V/16A.   

Dużym atutem produkowanych przez nas skrzynek jest układ pomiaru napięcia dla każdej fazy z osobna a także test obecności w zasilaniu uziemienia .Produkt posiada stopień ochrony IP44 gwarantujący bryzgoszczelność i odporność na pyły.Rozdzielnica została wyprodukowana zgodnie z najwyższymi standardami ISO 9001.Komponenty jakie użyto do jej wytworzenia to podzespoły renomowanych wytwórców na rynku takich jak /Legrand, Zamel ,PCU czy Schneider.

roz 9

Wychodząc naprzeciw naszych odbiorców robimy je pod konkretne zamówienie wymiarowe zdając sobie sprawę ,że każdy w indywidualny sposób konfiguruje swój sprzęt.

Rozdzielnica końcowa CRB-32A     cena 950 PLN 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.